Piotr Skwirowski

Miliony z mandatów na radarze

Noga z gazu. Radarowy bat na kierowców lada chwila rozkręci się z pełną mocą. Piraci drogowi będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Fiskus chce z nich w przyszłym roku ściągnąć aż... sto razy więcej pieniędzy niż w tym!

Veröffenlichung/ data publikacji: 24.11.2012

Polska, raj dla kibiców Euro 2012?

Polish Guide i Polish Pass mają ułatwić kibicom Euro 2012, ale też zwykłym turystom pobyt i zwiedzanie naszego kraju.
Planowanie podróży i pobyt ma ułatwić kibicom bezpłatny elektroniczny serwis informacyjny Polish Guide. Wystarczy, że użytkownik określi, której drużynie chce kibicować i jak długo chce być w Polsce, a Polish Guide pomoże mu wybrać najlepszą drogę dotarcia do naszego kraju. Podpowie, jak poruszać się w danym mieście, pokaże jego atrakcje, zaplanuje sposób zwiedzania.

Veröffenlichung/ data publikacji: 06.12.2011

Niemcy w ukrytej kamerze

Film „Życie na podsłuchu” o wszechobecnej inwigilacji w NRD okazuje się zaskakująco aktualny w zjednoczonych Niemczech. Koncerny kontrolują swych pracowników, a państwo obywateli. Państwo prawa odchodzi do lamusa

Veröffenlichung/ data publikacji: 13.06.2008

Z giełdą na Euro 2012

- Zmienił się rząd, zmieni się stosunek rządzących do przedsiębiorców. Na lepsze - stwierdził w czwartek w czasie konferencji poświęconej przygotowaniom Polski do Euro 2012 wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Veröffenlichung/ data publikacji: 29.11.2007