tr

Rada komornicza: tomograf będzie ,,wolny”

W środę Krajowa Rada Komornicza zakwestionowała zajęcie przez komornika nowoczesnego tomografu w gorzowskim szpitalu. Urzędnik po tym komunikacie postępowanie umorzył. Tomograf jest więc ,,wolny”.

Veröffenlichung/ data publikacji: 31.01.2013

Szpital w Gorzowie: komornik zajął... tomograf!

Dramat w gorzowskim szpitalu. W środę lecznica ujawniła, że komornik - na poczet długów - zajął nowiutki tomograf komputerowy. Zajął też... wymiennik ciepła. Jeśli go sprzeda, szpital przestanie działać!

Veröffenlichung/ data publikacji: 30.01.2013

W Gorzowie będą trzy nowe place zabaw i... wiele innych inwestycji

We wtorek o 10.40 dowiedzieliśmy się, jak gorzowianie podzielili 1 mln zł, jaki miasto dało im na obywatelskie inwestycje. Jutro plan wydatków - uwzględniający pomysły mieszkańców - uchwali Rada Miasta.

Veröffenlichung/ data publikacji: 18.12.2012

Ale skarb: 3 tys. pocztówek z dawnym Gorzowem!

3 tys. widokówek z Landsberga przekazał w depozyt bibliotece przedsiębiorca Wawrzyniec Zieliński. - Niech posłużą słusznej sprawie - mówił wczoraj.

Veröffenlichung/ data publikacji: 10.10.2012

Tak wierni w Gorzowie bronią telewizji Trwam

W sobotę przez Gorzów przeszedł marsz w obronie telewizji Trwam. Organizatorzy liczyli na 800, najwyżej tysiąc osób. Było dwa razy więcej. - Są wierni z Gorzowa i innych miast. I nie bronimy tylko telewizji Trwam, ale wolności wwszystkich mediów - mówili organizatorzy.

Veröffenlichung/ data publikacji: 15.09.2012

Niespotykane: ten człowiek chce zarabiać mniej!

Dyr. artystyczny Filharmonii Gorzowskiej poprosił dziś o... obniżkę. Zrezygnował z honorariów dyrygenckich. Powód? Fatalna sytuacja finansowa instytucji.

Veröffenlichung/ data publikacji: 14.09.2012

Rusza największa inwestycja w regionie!

294 mln zł warta jest gigantyczna inwestycja, która rusza na północy woj. lubuskiego. Wodociągi, władze Gorzowa i sąsiednich gmin przez dwa lata zabiegały o pomoc z Unii. Udało się.

Veröffenlichung/ data publikacji: 06.07.2012

Ponad milion zł na remonty w gorzowskich szkołach!

Wymiany okien, remonty klatek schodowych, podłóg, instalacji, sanitariatów - oto co czeka gorzowskie przedszkola i szkoły w najbliższych miesiącach. - My wymienimy drzwi - mówiła nam we wtorek dyr. Plastyka Iwona Głowacka.

Veröffenlichung/ data publikacji: 06.06.2012

W Gorzowie rusza remont ul. Warszawskiej

Od poniedziałku zaczyna się naprawa fragmentu ul. Warszawskiej przy filharmonii. Będą duże utrudnienia w ruchu.

Veröffenlichung/ data publikacji: 20.03.2011

Gorzów: wodę z kranu lepiej przegotować!

Wodociągi ostrzegają: przez awarię ujęcia w Siedlicach woda w naszych kranach może być nieco dziwna. Cały czas jest zdatna do spożycia ale... - Lepiej ją gotować - dodaje szef firmy.

Veröffenlichung/ data publikacji: 15.02.2011