Rezerwacja karnetów na Włóczykija

Trwa już rezerwacja i sprzedaż karnetów na 8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży „Włóczykij”. Trwać on będzie od 20 lutego do 2 marca i w tym czasie Gryfino stanie się polską stolicą podróżników. Przybędzie ponad 120 gości, którzy opowiadać będą o swoich przygodach w rozległych zakątkach globu. Będzie też wiele wydarzeń towarzyszących: degustacje potraw świata, pokazy filmów z egzotycznych kinematografii, wycieczki po regionie, warsztaty dla dzieci i młodzieży, koncerty muzyki alternatywnej, ekstremalny rajd na orientację na 100 i 50 km, Bal Włóczykija - tym razem o tematyce sportowej. Festiwal zajrzy też m.in. do Drawska Pomorskiego, a po stronie niemieckiej do Prenzlau.

Karnet w cenie 100 zł uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, projekcje filmowe, degustacje potraw oraz większość koncertów. Do wyboru będzie około 80 wydarzeń. Osobne bilety obowiązywać będą na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty 28 lutego i 1 marca zespołów Tabu i Dr Misio (karnet gwarantuje pierwszeństwo zakupu biletów po zniżce 50%).
Karnety można rezerwować przez stronę www.wloczykij.com lub w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie (Pałacyk pod Lwami).

„Włóczykij” to największa w Polsce pod względem ilości wydarzeń i prezentujących się gości impreza o szeroko pojętej tematyce podróżniczej i eksploracyjnej. Organizatorami są: Stowarzyszenie Republika Międzyodrza i Gryfiński Dom Kultury.

Vollständiger Text/ cały tekst: http://gazetachojenska.pl/gazeta.php?numer=14-01&temat=6
Veröffentlichung/ data publikacji: 15.01.2014