Ahlbeck: Steffen i modelki kuszą

"Steffen Möller" Foto: Bartosz Turlejski

Steffen Möller, niemiecki aktor znany z serialu „M jak miłość” i programu „Europa da się lubić” w swoim nowym filmie reklamowym będzie zachęcał Polaków do odwiedzenia niemieckiej części wyspy Uznam. To część ogromnej kampanii promocyjnej Niemieckiej Centrali Turystyki DZT.

Reklama ze Steffenem będzie nawiązywać do etiudy filmowej Romana Polańskiego „Dwaj ludzie z szafą”. Akcja rozgrywa się w Ahlbeck (na zdjęciu) i Zinnowitz. To piąty film reklamowy ze Steffenem w ramach promocji jego rodzinnego kraju w Polsce. Będzie go można obejrzeć m.in. na stronie http://www.niemcy-turystyka.pl i http://www.usedom.de . We wcześniejszych produkcjach Steffen w stroju krzyżaka reklamował Autostadt w Wolfsburgu, Europapark koło Fryburga, ośrodek Land Fleesensee na Pojezierzu Meklemburskim i trasę rowerową w Branderburgii.

- Szafa dopływa do brzegu, a ja z niej wychodzę - zdradza nam S. Möller - W przeciwieństwie do filmu nie widzę jednak okropności, ale wspaniałe miasto, piękne modelki i bawiące się dzieci. Szafa odpływa, a ja nie zdążam do niej wsiąść. Nie jestem tym specjalnie zmartwiony. Zostaję na wspaniałej wyspie Uznam.

Bartosz TURLEJSKI

(Na zdjęciu): Steffen Möller wyszedł z szafy, zobaczył wspaniałą wyspę Uznam, modelki i… już tu został.

Vollständiger Text/ cały tekst: http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=24497
Veröffentlichung/ data publikacji: 20.07.2009