Goleniów

Trwa renowacja murów obronnych w Goleniowie

Ruszyły prace renowacyjne goleniowskich murów obronnych. W pierwszej kolejności zabytek zostanie odnowiony od zewnątrz. Koszt tych prac to blisko 200 tys. zł. Potrwają do końca sierpnia.

Veröffenlichung/ data publikacji: 21.07.2012

Lotnisko rozwinie skrzydła za 100 mln

Będzie nowocześniejsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze. Wczoraj uroczyście rozpoczęła się rozbudowa Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów. Potrwa trzy lata i pochłonie 100 mln zł. Prawie 40 proc. tej kwoty dała Unia Europejska.
- Zaczynamy ogromne przedsięwzięcie, które łączy w sobie 13 zadań - mówił w poniedziałek Maciej Jarmusz, prezes spółki Port Lotniczy Szczecin - Goleniów.

Veröffenlichung/ data publikacji: 01.06.2010

Samolotem z Goleniowa do Düsseldorfu

Ryanair w marcu uruchamia połączenie z Goleniowa do Düsseldorfu. Najtańsze bilety będą kosztować 59 zł. Od wakacji z goleniowskiego portu dostaniemy się też na Kretę i do Bułgarii.

Veröffenlichung/ data publikacji: 11.12.2009

Z Goleniowa nad Ren - Gęstsza siatka połączeń

OD 31 marca Ryanair uruchomi regularne połączenie z Goleniowa do portu lotniczego Weeze w Niemczech. Latem natomiast zwiększy się liczba czarterów do popularnych zagranicznych kurortów.

Ryanair – największa tania linia lotnicza w Europie – poinformowała wczoraj o otwarciu nowego połączenia z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność do Wezze w Niemczech. Loty rozpoczną się 31 marca 2010 r. i będą się odbywały dwa razy w tygodniu (środa i sobota).

Veröffenlichung/ data publikacji: 09.12.2009

Policja ponad granicami

Nie zdążyli sprzedać...

W Przybiernowie odnaleziono skradziony w Niemczech samochód ciężarowy MAN z wysięgnikiem do prac wysokościowych. Odnaleziono go dzięki sprawnej współpracy policji polskiej i niemieckiej.

Veröffenlichung/ data publikacji: 29.02.2008