Sebastian Kucharski

Czy po Marszu Niepodległości media powinny zapraszać liderów skrajnej prawicy? Dziennikarze mają wątpliwości

Eliza Michalik z Superstacji : Koniec promowania totalitarnych ideologii; Andrzej Morozowski, TVN 24: Lepiej ich nie zapraszać; Ewa Wanat, szefowa Rada dla Ciebie: Będziemy zapraszać do studia; Maciej Stroiński, Polsat News: Dobrze nam zrobi odpoczynek od siebie; Kamil Dąbrowa, szef programu I Polskiego Radia: Nie "czy" rozmawiać, ale "jak"; Dominika Wielowieyska, publicystka "Gazety Wyborczej" i Radia TOK FM: Rezygnuję z zapraszania Zawiszy.

Veröffenlichung/ data publikacji: 13.11.2013

Giertych pozywa w imieniu Michała Tuska

Roman Giertych został prawnikiem syna premiera - Michała Tuska. Złożył już w jego imieniu pozew przeciwko redakcji "Faktu", a także dwa wnioski ugodowe wobec "Super Expressu" i tygodnika "Wprost".
Jak przyznaje były wicepremier, a obecnie prawnik, sprawy dotyczą medialnych doniesień w sprawie Amber Gold. Zaznacza on, że "Michał Tusk to młody człowiek, który jest ofiarą Marcina P. [szefa Amber Gold], a nie żadnym współwinowajcą". - Jestem zaszczycony, że pan Michał Tusk zgłosił się właśnie do mnie - mówi "Gazecie" Roman Giertych.

Veröffenlichung/ data publikacji: 03.09.2012

Euro w Polsce okiem arabskiej Al-Dżaziry.

Al-Dżazira do Polski wysłała międzynarodową ekipę. Są w niej Marokańczycy, Algierczycy, Libańczycy, Portugalczycy czy Brytyjczycy. Co ich zajmuje poza Euro? Przede wszystkim kiepska pogoda i zachwyty nad pięknymi kobietami. - Polskie lato - mówi z ironią Brytyjczyk ,który przygotowuje się w czasie deszczu do czytania wiadomości. - To ty przyciągnąłeś do tego kraju ten deszcz - kpi arabski kolega do pochodzącego z deszczowego Liverpoolu reportera.

Veröffenlichung/ data publikacji: 15.06.2012

Dlaczego minister rolnictwa reklamuje się w przerwach meczów?

Politilog Wojciech Jabłoński- To promowanie ministra Sawickiego, a co za tym idzie PSL. To bardzo stara sztuczka propagandowa, w której bohater pokaazuje się jako dobry gospodarz.

Veröffenlichung/ data publikacji: 15.06.2012

W TVP będą zwolnienia grupowe

A jak pan sobie wyobraża współpracę z kuratorem, którego chce wprowadzić do TVP minister skarbu?

Veröffenlichung/ data publikacji: 15.07.2009

Polacy i Niemcy wspólnie zrobią film o wysiedlonych

Staś miał zaledwie 10 lat, gdy do jego domu przyszli Niemcy i wyrzucili go z całą rodziną. Podczas tułaczki stracił rodziców. Jakby tego było mało, został wysłany na przymusowe roboty do Rzeszy. Teraz jego dramatyczną historię ma opowiedzieć film, który zrealizuje TVP.

Veröffenlichung/ data publikacji: 22.08.2008

Nacjonaliści namawiają do wieszania posłów

"Powieś swojego posła!" - to hasło ze strony internetowej kampanii radykalnych nacjonalistów z Narodowego Odrodzenia Polski.

Veröffenlichung/ data publikacji: 03.04.2008